Güncel Eğitim Apk Download

1.0

Download APK
4.7/5 Votes: 11
Version
1.0
Updated
August 20, 2020
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
2.0M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Güncel Eğitim Apk Download

“Hayat Boyu Eğitim” günümüzde eğitimin önemini en iyi ve en anlamlı anlatan ifade olsa gerek. Eğitim, beşikten mezara bir süreklilik arzeder; ailede başlar, okulda devam eder, yaşam boyu sürer gider. İnsanoğlu, tarihinin büyük bölümünde bilgi ve teknoloji olmadan yaşamını sürdürdü. Avcılıktan tarıma, sanayiden teknolojiye evrildi. Son iki yüzyılda yaşanan büyük değişiklikler, bilgi çağında eğitimin önemi ön plana çıkardı. Eğitim; kişinin yaşadığı toplum içinde değeri olan, yetenek, tutum ve diğer davranış biçimlerini geliştirdiği süreçlerin bütünüdür. Bu bütün; çocuğun sağlıklı büyümesini, kişiliğini bulmasını, yeteneklerini geliştirmesini içerir. Çocuklar, yaşamın devamlılığını temsil ettiğine göre, aileler ve eğitimciler olarak çabamız sürekli ve zorunlu olmaktadır.

Günümüzde iyi bir eğitim arayışının ve rekabetinin sonunda sınavlar ortaya çıkmıştır. Sınav gerçeği artık eğitim ve okul aşamalarının tümünde mevcuttur.

Güncel Eğitim Apk Full

Liselere Giriş Sınavı (LGS) ,Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı ( YKS), Kamu Personeli Sınavı (KPS), artık adayları seçerek yerleştirmektedir.

GÜNCEL EĞİTİM KURUMLARI; bir “Öğretmen Kuruluşu” olarak eğitim hayatımızda yerini almıştır. Üniversiteye hazırlık ile başlayan süreç, zamanla diğer tüm sınavlara hazırlık aşamalarında yerini almayı hedeflemektedir. GÜNCEL EĞİTİM Kurumları, bir öğretmen kuruluşudur. Kurucularının tamamı Öğretmenlerden oluşmaktadır. Yaşam ve var olma çizgimiz, hep bir Öğretmen bakışı ile sürecektir.

Eğitim Felsefemiz, “Milletleri kurtaracak olan, yalnız ve ancak ÖĞRETMENLERDİR” diyen ATATÜRK’ün gösterdiği “Çağdaş Uygarlık Düzeyi”dir. Atatürk İlke ve Devrimleri’ne sahip çıkan, laik Cumhuriyet’in kazanımlarını benimseyen bir kurum olarak hedefimiz, bu ilke ve devrimleri gelecek kuşaklara aktarmaktır. İyi bir eğitim, güzel bir gelecek hepimizin olsun…

Images

Download links

How to install Güncel Eğitim Apk Download APK?

1. Tap the downloaded Güncel Eğitim Apk Download APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *